Znaki Zodiaku Horoskop dla 12 magicznych znaków

Horoskop - Znak zodiaku Lew

Lew (10.08 - 15.09) Konstelacja Lwa zajmuje dużą część nieba.

Główną gwiazdą jest błękitny Regulus, którego inna nazwa brzmi Serce Lwa. Ta gwiazda jest nawigacyjna. Jej promieniowanie jest 150 razy silniejsze od słonecznego.

Hieroglifem konstelacji jest obraz Lwa - symbol męstwa i siły. Jako oparcie dla niego służy Smok - symbol mądrości. żywioł Ognia. Pod opieką Słońca. Lew jest centralną figurą Zodiaku. Drugi znak kręgu Uczuć.

Słońce, to wielkie źródło życia, znajduje się w znaku Lwa, który zgodnie z prawem nazywany jest Domem Słońca, i obdarza swoje dzieci szczególną wewnętrzną magiczną energią. Charakter władczy, natura bogata. Lew to król zwierząt, a Lew-człowiek dąży do panowania nad wszystkimi ludźmi. Zachowuję pewność, niezależność, przemawia z reguły pobłażliwym tonem, uwielbia dawać rady. Wywiera wrażenie. Dobry organizator i sensowny przywódca. Nienawidzi nudy i jednostajności, nigdy nie czerwieni się z nieśmiałości czy zmieszania. Jego zachowanie jest majestatyczne. Lubi być w centrum uwagi wszędzie i zawsze. Nigdy nie zwiesza głowy. Nie należy zapominać, że Lew jest zawsze gotowy do skoku, gdy pojawi się niebezpieczeństwo, szczególnie jeżeli grozi ono Lwicy.

Mieszkanie Lwa przypomina zamek królewski. Zawsze stara się on mieszkać w mieście, w okazałych, szykownych domach. Dobry gospodarz. Jego słabością, piętą achillesową jest Próżność. Lew lubi być uwielbianym i z zadowoleniem przyjmuje pochlebstwa. Pośród Lwów nie ma prawie kawalerów i starych panien, ponieważ zawsze przeżywają namiętność i są zakochani. Jednak z powodu nadmiernej pychy zdarzają się im nieudane związki małżeńskie. Miłosne niepowodzenia znoszą z wielką godnością.

Lwy - mężczyźni i kobiety - starają się być oparciem dla otoczenia, są szczodrzy, lubią i potrafią pomagać. Często utyskują na ogrom powierzonych im spraw i obowiązków, na to, że dźwigają największy ciężar. Ale wiedzcie: im podoba się odpowiedzialność, praca. Lwy potrafią zarabiać i tracić pieniądze na uciechy i rozrywki. Kochają ekstrawagancję i przepych.

Lwy są wiernymi Przyjaciółmi, sprawiedliwymi ludźmi, ale i potężnymi wrogami. W żadnym wypadku nie urażajcie dumy Lwa: wówczas staje się on zupełnie niepohamowany. Lwy są energiczne, pracowite, od czasu do czasu oddają się lenistwu. Są ludźmi twórczymi, silnymi i kochającymi życie.

Kobieta urodzona pod znakiem Lwa jest zawsze obficie obdarzona przez naturę: to osoba mądra, pełna wdzięku i piękna, lubi przewodzić, narzucać style mody, zwyczaje i maniery. Jest dumna i nie ukrywa tego, rzadko idzie na kompromis. Rzeczowa, energiczna, może być przywódczynią, dobra gospodyni, jej dom oświetla światło słoneczne, szczodrze obdarza swoją miłością męża i dzieci, nie zauważa ich braków. Lecz Lwica nie pokocha was, jeśli nie będziecie dostatecznie materialnie zabezpieczeni. I jeszcze jedno: w gniewie Lwica jest nierozważna. Może gwałtownie zrywać związki. Jej ulubionym rykiem jest: "Precz z mego domu!". Wówczas często zostaje ona sama z dziećmi i problemami.

Życie rodzinne pełne niepokojów. Najstarszy syn może umrzeć w młodym wieku. Lwy mają mocne zdrowie i szybko przychodzą do zdrowia po chorobie. Lwy są skromne, lecz los zsyła im honory i komfort.

Najlepsze lata - od 15 do 21 roku życia, kiedy wszystko jeszcze przed tobą. Czas twórczości - od 28 do 35 roku życia, kiedy powinna być realizowana maksymalna część planu. A w wieku 52-59 lat nastąpi czas spokoju, dostatku i wygodnego domu. Tak oto przedstawia się ogólna charakterystyka tego znaku.

 

 

 

Znaki zodiaku

See more
System reklamy Test
Jesteś tutaj: Znaki zodiaku Horoskop, Znaki Zodiaku - Lew